7.2.07

Muzike Shqip 8B.B. Poqi - Ti je vetem nje iluzion

Benny - Ndoshta do te kthehemBesa feat Andy DJ - Mengjesi im je
Besmir Metani - Engjell a djallBf Cult - SonteBig Mama - Le te plasin krejtBigMama-Une vozis mamir se tiBleona Qereti - zemra bomBleona Qereti - Une te kisha vetem ty
Bleona Qerreti - SduaBlero - Me MungonBlero -- Pa PriturBojkenLako-MerreLehteBrikena Beqiri - MallkimBubulina-Mjaft Me
Burim Hoxha - Pak une e pakez tiCiljeta-TequilaCiljeta-vetemtiCiljeta-Nuk te them dot lamtumireCrazyGirl- Mes CunashDani_Moj Tradhtare
Deadly - jemi ShqiptarDj Real feat Dj Loco - Albanian (Club Mix)DJ REAL-TI NUK DIN AS ME MA(ORIENTAL RMX)Dj TeKo FeAt Dj Vedi-Shpat Kasapi-Pa ty s'jetoj(RMX)Dj_Visar_-_Partizani_ne_lufte_po_shkonte_(rmx)Djemt e detit- Mos Qaj
Dj-TeKo FeAt GrEsSa-Faji mbet Jetim(RMX)dj tironci -duadominoz - telefonDowntown-qika e mihanesDownTown-TreniFunditDrini shkreli-Dedikuar_ty


Ec Loja jon

Edhe_nje_vereEdonaLlalloshi -Pik ne zemerEgla shkurti - Sa premtime
EkremGj-DiskotekElda-DiskotekaEli Fara -kollazhElita5 AdelinaIsmaili-SajzezaElita5-Ahh tisha me i ri
Elita5-Al_KaponeELITA 5 - BARDH E ZIElita 5- Parajsa dhe FerriEliza-.KTHEHU
Elsa Lila-Pyes lotinElton Deda-Qytet i VjeterElton Deda-Sdo iki nga kjo tokeElvana Gjata - Te kam xhanEmi & Xhina - Lere naten pas
Era corrupted - Plumi vdekjesErio Qerfozi - Netet e gjataErmali feat Sinani - Hajredin pasha 2005Ermal Fejzullahu - Deshiroj te te kem praneErmira Babaliu-e njejta enderr
Esad Ademi - Nuk mund te rezistoshEtno Engjujt - Albanian Feat Lyrical Son & Dj BluntEtno Engjujt - Shume fell feat Mad LionEtno Engjujt - Haje ni BananeEvis Mula - Te dua ty
Evis-EkstazFARAGONI G - Shabani SandokaniFemer ShqiptareFitnete Tuda - Si muzikaFlori -Me Sy mbyllurFlori,Julka,Orinda,Elvana,-Parajsa
Flori-Kafe dhe cajFree MCs-Vish Fustanin Met akaFree Mc -- GjitonjaGanja - kerkoj gjysmen tjeterGenta - Pse Te Dua TyGenta Ismajli-Nuk dua tjeter
Gerta_My_LoveGertaftAldiFlori-VetemGili - Shigjeta e amoritGILI-mekastGili-RezervimetGjergj Jorgangji - Kujt ti lutem
Gjyste Vulaj - Magnet per tyGjyste Vulaj - Pendohu o pellumbGjyste Vulaj - Syt e tu si magnetGjyste Vulaj -Kur Të PashGjyste Vulaj - Malli per ty
Greta Koci - Kam mallGresa-E dua tangonGrupi Mergimi -Kenge per Selman KadrineGuximtar Rushani - Ta them kush je

Muzike Shqip 7

Grupi Iiria - Valle pogonishte
Irini Qirjako - Të rriti mamaja moj

Andi Shkoza - Rudina

Sami Kallmi - Pogonishte

Valbona Mema-Karrocja Dylit

Andi Shkoza - Taka, taka

Anjesa - Bejbi

Ariela Krasniqi - Ti je për mua


Linda - Xhirotondo

Eneida Tarifa - Iki larg

Rudi - Ti loz qesh me mua

Rudi & Zaimina - Love stori-

Rudi & Ingridi - Jam me ty

Rudi ft Sstine & Xxl - Ejani ju ftojme ne party


Rudi feat. Mr Elvis & XXL & Ingrid Jushi - Mos U Llastoni

Elsa Lila - Larg Urrejtjes

Orinda Huta & Soni - Tani E Di

Orinda Huta - Përshëndetje baby

Mr Elvis - Për Femrat Shqiptare

Mr Elvis - Ne pranga


Bertan Asllani - Ndize

Jonida Maliqi - Vetëm një nate

Evis Mula - Puthja

Paloma - Çik Malesore

Viagra ft Mc Mimo - Na jem

Ervin Bushati - Do mar ciften do dal për gjah

Ernis Cili - Qyteti im

Pirro Cako - Ylli im

Pirro Cako - Taka krak


Eglantina Toska - Gocat e nimetit-

Françesk Radi - Oj Zogo

LRC - Shake that thing

LRC - Dridhu pak

Maturantete - MATURANTET
Merita Halili - Kolazh

Gjyste vulaj - nuse sot po shkoj

Bujar Qamili - Bukurise shqiptare

Artjola toska - Vjerra

Merita & Xeni - Potpuri

Bardhyl spahja - Napoloni

Rati - Qeleshja
Valbona Mema - Moj shami e kuqe

Valbona Mema - Artizane

Valbona Mema - Beqaria sot mbaroi

Valbona Mema - Brenga e shpirtit

Valbona Mema - Kënga e malikanes

Valbona Mema - Goca do fuston

Valbona Mema - Mi ke floket fije fije

Valbona Mema - Mos ma pi rakine


Valbona Mema - Për një ditë

Valbona Mema - Rri moj goce rri

Valbona Mema - E para është nëna

Valbona Mema - Tate du fuston
2Die4-MePelqen

2Die4-VitetEHumbura2po2 & Tingulli3 - Prishtinali
2po2-hiphop shqip2Po2-Rruget E Jetes2Po2-Vetmia5 Plus - Erdha5 Plus - Sy jeshile
7me7 - EksperimentalA&B - MilionerAdelina Ismaili - Akoma po te pres
Adelina Ismaili- Mbretëresh e RobëreshAdelina Ismajli - Caji i daLooLit (club mix)Adelina Thaqi dhe Jehona Sopi - M do muaAdrianGaxha-CapkeneAdrianGaxha-Shqipes
ADX-MesnataAferdita Bajrami-Spaske qen naivAgenda - Bota joneAgimPoshka-MamboAlbanian
Agron_Berisha_-_Do_Te_DojaAlb Magji - VidelAlban Skenderaj & Kthjellu - DickaAlberie Hadergjonaj-Loqka jeme
AlboHolics-KosovesAleksander Gjoka-KuturuAlketa & Flori - Merrme te fundit nateAltin Shira- Eja ti eja
Altin Shira- Fjala e funditAltin Shira- GurbetiAltin Shira-Leri nazetAltin Sulku-Opo dridhe shtatinAltinSulku-VecTyteKam
Anakonda - Te jetosh si duashAnakonda-Te jetosh si duashAndi Shkoza- Bjonde vagabondeAndi Shkoza-Takataka
Angjela - Mos kerko seksAnila Mimani-Me ka thene horoskopiAnila Mimani-Ta Them a Mos Ta ThemAnjeza-EjaAnjesa-Bejbi ***
Antre-ProfesoriAnxhela Peristeri - Big man - Sonte dridhuniArberie Hadergjonaj - LozonjareArberie Hadergjonaj - Ti nuk je
ArditGjebrea EjaAriela Krasniqi-Loti Qe Kerkon te JeteArielaKrasniqi-Ti je per muaArta-Vera
Arta Bajrami feat Lyricson-1Mbrete 1MbretreshArtiola toska - Kur i musha 20 vjetArvaniteAs me Gram As me Oke
Aurela_Gace_-_Kenge_Labe_Aurora -- LadyAurora - Le le kacurreleAurora-EndrraeLotitAurora-Per mua ishe ti

Muzike Shqip 7

GRESA - E DUA TANGON
Gresa - E dua tangon SHKARKO

Gresa - Bie shiSHKARKO

Gresa - Sa dashuri kiSHKARKO

Gresa - Do te dojaSHKARKO

Gresa - Faji mbet jetimSHKARKO


Gresa - HipokritiSHKARKOADRIAN GAXHA - 300 VJET PER TY

Adiran Gaxha - 300 vjet per tySHKARKO

Adiran Gaxha - Dua shpetimSHKARKO

Adiran Gaxha - Ku je xhanSHKARKO

Adiran Gaxha - Me shikoSHKARKO


Adiran Gaxha - ShkupjanjaSHKARKO

Adiran Gaxha - S'eshte e vertetSHKARKO

Adiran Gaxha - Te lutem kthehuSHKARKO

Adiran Gaxha - Vlora imeSHKARKO

Adiran Gaxha - Zot denojeSHKARKO
HITET FOLKLORIKE 2006

Bijt e ArberitSHKARKO

Diell e HeneSHKARKO

Keto gjame qe po i merr eraSHKARKO

Kullat ShqipetareSHKARKO

Mitrovic rrehi teliSHKARKO


Moj KosoveSHKARKO

Nana ne djepSHKARKO

Ne brigjet e LlapitSHKARKO

Prej KosoveSHKARKO

Prishtin Jusuf GervallaSHKARKO

Qan SulltaniSHKARKO


Selam Sulltan MuratiSHKARKO

Serbo SllaveSHKARKO

Tan BilbilatSHKARKO

Tan Europa po ben seriSHKARKO

Trojet shqipetareSHKARKO
Aurora - Per mua ishe ti SHKARKO

Hana Band - Syt e zy SHKARKO

Ciljeta - Nuk te them dot lamtumire SHKARKO

Denada - Yjet zbriten SHKARKO

Elvana Gjata - Nushu ime SHKARKO

Eranda libohova - Vetem nuk jam SHKARKO


Flori, Julka, Orinda, Elvana - Parajsa SHKARKO

Flori - Kafe dhe caj SHKARKO

Julka - Pa ngjyra SHKARKO

Orinda huta - Jo nuk mundem pa ty SHKARKO

Sonja Malaj - Asgje nuk na ndan SHKARKO

Vesa Luma - Te kam dashur shume SHKARKO


Kadenca - Ti gjithmon je nje pik loti SHKARKO
Top - Fest 3Arta Bajrami - Ndoshta te dua

Ata - Pritja

Bubulina Krasniqi - Nën kontroll

Eliminimi - Luje cike

Ermal Mamaqi - Premtimi

Ice Boy - Jetoj për ty


Juna - Larg

Marigona - Ah sa keq

Mariza Ikonomi - Yje dhe re

Monika Salihi - Do ta marr zemren

Oda - Të gjithen për vete

Olsa - Eja

Orient express - Ajo

Reborn - Strehe e fuqishme

Supernova - S'ka problem


Tuna&Jonida Maliqi - Force e femres

Votra - Vetëm më thuajMerita Halili - O Tirona Jonë

Bujar Qamili - Syni Synin Dashuronte

Ismail Kavaja - Vallja e Zyleve

Gili - Asgje me vete s'ke marrë

Mihrije Braha - Puthja Kosovare


Ismet Bexheti - Krejt dukatin e kësaj botë

Motrat Kryeziu - Vajzushat

Ramazan Rrapushi - Lum boba, Lum nona

Xeni - Arvanitja Ime

Zhani Struga - Orkestrale

Anita Bitri - Dashuria S'njeh Sekret

Greta Zani - Si m'ke sytë

Liri Rasha - Shtat liqejt e lurës

Vëllezërit Aliu - Moj Dashnore
Çiljeta - Nuk te them dot lamtumire

Free Mcs - Mendo ti një çast

Ciganja - Harri ovi harri qejfi

Anxhela Peristeri - Njemije e një djem

Elizabeta Marku - Sa e shkurter është kjo jetë

Memi - Burgu i zi

Popullore - KENGE TIRANASE NAPOLONI

Muzike Shqip 6

Xheki - Kush gaboi01 MOS JETO ME MENDJE T MADHE

02 NUK T HARROJ

03 KUSH GABOJ

04 MOS HARRO QE TE KAM DASHTE

05 TE DUA TE DUA

06 SA FJALE E SA GEZIME


07 MIRE SE VJEN

08 NE ZEMREN TIME TI KE HY

09 MOS JETO ME MENDJE T MADHE

10 AH MOJ ZEMER

11 PSE MASHTROHESH

12 S ESHTE E MUNDURIsmet Bexheti - Matane detit

Ismet Bexheti - Matan detit SHKARKO


Ismet Bexheti - Cka m'pan syt e mi SHKARKO

Ismet Bexheti - Eja, eja SHKARKO

Ismet Bexheti - Kosov zemer SHKARKO

Ismet Bexheti - Krejt dukatin SHKARKO

Ismet Bexheti - Nje te premte SHKARKO

Ismet Bexheti - Rushja e Rexhes SHKARKO


Ismet Bexheti - Mos me thirr SHKARKOCorona - Do vij, do vijDownload

Corona - Mora KitarenDownload

Corona - Isha vetem tuj menduDownload

Corona - VeleshtareDownload


Corona - Rroka MandolinenDownload

Corona - Dy lot me pikojneDownload

Corona - Ne bankat shkolloreDownload

Corona - Qaj Kitarja ImeDownload

Corona - Kenges se vjeterDownload

Corona - DukaneDownload
Fisniket - Ujku plak

03. Me falDownload

05. Kur te vjen pleqriaDownload

06. Dashuri e mjeraDownload

07. Ujku plakDownload

02. Mos pyet meDownload


01. MaliqeDownload

08. Druri i takimitDownload

04. Nuk jam per tyDownload

03. O shijak me halle- Moj shami e kuqe- Pike me rrema sheroDownload

04. Napoloni- Jalla moj sadete- Osman osman aga- Jam shofer taksieDownload 02. Rrang daang tupani- Jolla bana- Luj cikeDownload


01. Hajde Cika cokollada- Gruja bela- Cuna rroft krediaDownloadVellezerit Mziu - Sa gezim01 Sa gezim

02 Oj Lulie

03 Hajde lujna shpirti jem

04 Luje at mindil


05 Karshi teje jam

06 Me dogje zemren

07 Sonte nata jote

08 Kur te pash

09 Vajza e kosoves

10 Ne der te stanit

11 Luje doren

12 Shuj shuj

13 Na ka lind nje Amerikan


14 TallavaVellezerit Mziu - Tuj kesh

01 FLAKEN PO MA QET

02 RRUSHI ZI

03 TUJ KESH

04 SE DI

05 UNAZEN TA BLEJM

06 LULE 07 KU JE MSHEF


08 QIK E BUKUR

Albumi: Remzija, Shkurtja, Afrimi & Beka 2006 Ani moj e mira SHKARKO

Kaplushkuqja SHKARKO

Kur te pash vajze SHKARKO

Kur te vish qiko sonte te lama SHKARKO

Kush u que SHKARKO


Luj luj o llokum SHKARKO

Mos ma prish qefin SHKARKO

O moj sy me lara SHKARKO

Pasha ty pasha veten SHKARKO

S'eshte e mundur SHKARKO

Syzezo SHKARKO


Xhemile quqeku SHKARKO

Muzike Shqip 5

Dj Tironci - Euro albo mix 2005--26:28min.shkarkoKozma Dushi & Silva G - Genje Por Thuaj se Te Duashkarko
Kujtim Prodani - Iam from TiranashkarkoRati - QeleshjashkarkoBujar Qamili - Bukurise shqiptare
shkarkoArtjola toska - VjerrashkarkoMerita & Xeni - Potpuri (keng fantastike ju sygjeroj ta shkarkoni)
shkarkoMerita Halili - Kolazhshkarkome ngadale vallen-o
shkarkoPoni - as po as joPoni - baluket e ballitPoni - dale moj dalePoni - Dil moj Dil
Poni - ju bu bu te keqen ePoni - laj ufstaninPoni - o bilbil i malit


Myslym LelaDoli ThellenxaKanil i VeniturLeu Djelli Ne Shpat MaliLodret
Lulja Prej LulesLum LumMalenakeMe Ke Pas Then Nga Hera
Me Saba Kam DalMe Shiko Me Buz GazMoj Dashnore te gjykoft pereniaMoj MamudiMora Dajren
Mora MandolinenMu Kalb ZemraMu Rrit MjekraMyslym Lela
Myslym Lela 2Kenga Myslym PezesNusja e RePo Te Pys Sa Vjec JeRrem Demneri
Sevdaja Ne PleqniTuFa Tufa ZerdeliQe te shkarkoni keto te meposhtet duhet te klikoni ne link dhe ti shkarkoni kenget nga faqet qe ju hapen.LRC - Sensuale
http://www.flurl.com/uploaded/LRC_Sensualenga_Kujt_49601.htmlStine feat XXL-Te dua si Femihttp://www.flurl.com/uploaded/Stinete_dua_si_feminga_Kujt_Portl_50730.htmlNora Istrefi (TopFest 3) titullin nuk ja dihttp://www.flurl.com/uploaded/Nora_i_53727.html
Stine .......http://www.flurl.com/uploaded/Stine_36843.htmlAnjeza & Niku - Ngadalehttp://www.flurl.com/uploaded/AnjezangaKujta_33635.html
Sinan Hoxha - Dasma Tiransehttp://s55.yousendit.com/d.aspx?id=2QC047GHACMJ92DC4F694G146RSinan Hoxha - Potpuri e Shqipërisë se mesmehttp://s55.yousendit.com/d.aspx?id=0WZ2DRCJG2OS719F6BQZCJ7M8Y
Sinan Hoxha - Hidhet Valljahttp://s26.yousendit.com/d.aspx?id=2SLEST2WJ6YJM2HX4EDBHQLGQKSinan Hoxha - Potpuri këngëshhttp://s55.yousendit.com/d.aspx?id=2F2XBB9FRK9OE2IFKLJLMFDRPWSinan Hoxha - K'noj për pleq e k'noj për t'ri.
http://s55.yousendit.com/d.aspx?id=1B55AMRQ279WW339WZOGGJAJXCSinan Hoxha - Kolazhhttp://s55.yousendit.com/d.aspx?id=05JJNFPK3QXIT1M5MYBHSPCTPUElsa Lila - Valeria
http://s48.yousendit.com/d.aspx?id=01R7MTJJFSFN00KSOLWD8DX4T5Naim Krasniqi - Sy jeshilehttp://s43.yousendit.com/d.aspx?id=0Z6RQYG2YI2930GYXI4V6SKQ1M

Muzike Shqip 4

Manjola Nallbani
Drejt lindjes

Lufton Kosova si i ka hije

Përse s'kemi ikurNaim Abazi

Lujma,Lujma

Na u nis Dasma


Naim Abazi - Kosova ime

Naim Abazi - Ku po kendon zogu i ziMiranda Hashani

dasma.mp3

vaji_i_nuses

Vetem Ty Ste Luta

Zoti Nuk Ta Fal
Mentor Kurtishi

100 here pendohem

A ka fjale

Luni luni

Nuse po behesh

Pse o shpirt

Vdis me

Xhelozia
Remzie Osmani

Kenga1

Kenga10

Kenga11

Kenga2

Kenga3

Kenga4

Kenga5

Kenga6


Kenga7

Kenga8

Kenga9Rifat Draga

1.mp3

2.mp3

3.mp3

4.mp3


5.mp3

6.mp3Shpat Kasapi

Do Te Vij Nje Dite

Eja Ne Erresire

Eja Te Lutem

Fisnike

Je Vullkan


Lot Gezimi

Me Beso

Me Zjarre

Mos Ik

Per Lajka Nuk DiSinan Vllasaliu

Avanturiste

Bija Ime


Dona

Edhe E Bukur Edhe Tradhetare

Guri I Nenes

Harroj Genjeshtrat

Ik Me Shpejte

Luje Luje Ti Ate Bel

Lutem

Si Diku
Vjollca Luka

A Dot Vish

Lulen ekam Zili

Mendo Mir

Unaz AriTrix

Trix - Fetyra jote hene

Trix - Malli per atdhe


Trix - Ndarja ne erresire

Trix - ZeshkanjaTallava

Gazi Mejhane me di mindila

Mevaip Sadiku Hajde hajde rushi

Mevaip Sadiku Jeta shkoj me Microfon

Mevaip Sadiku Shpesh her pytem

Misin Rugpova Tallava


Motrat Hasani Luje Vallen

Motrat osmani qajin Kur ta pish

Nazife Bunnjaki Kush ri ne at pem

Pandora Hajde o Frajer

Pandora+Xheza+Gazi_Gruja ne Amerik

Pandora+Xheza+Gazi_Tallava

Sinan Vllasaliu Kush Te Ka Rejt

Tallava 1
Vellezerit Cetaj

01. Dëshmorëve të kombit

02. Kush e ndin vehten Shqipëtart

03. Këngë për Myrtë Zenelin

04. Beteja e Vraniqit

05. Vëllezërve Gërvalla dhe Kadri Zeka

06. Visar Krasniqit (Malishevë)

07. Dul syzeza

10. Këngë për TMK-në


11. Këngë për Fadil Nimanin

12. Mërgimit

13. Muja dhe Beqa

14. Valle instrumentale

9. Këngë për Isa Havollin

RrenaXheza

Elazdruar


Luj qiko luj

Sa mir po lun

Si ti nuk kaSelami Kolonja

Ballda per motren

Bukuri

Falme moj

Janines


Kerkoj nje ze femije

Loton Qyqja

Nje Gershete

Perendeshe

Sy Zeza

Te percollen

Vajto boten me neMeli


Mëngjes i pafatLule Bajra

1. Çka është jeta n' Gjermani

4. Qofsh me fat Universitet

4. Qofsh me fat UniversitetAlma Bektashi


Do Te Pres

Te Genjen AiDava Gjergji

Gurbeti

Mos_m_digj_si_flaka

Nene_Tereze

Vetmia
M. Ferhati - Sh. Behluli

Mahmut_Shyrete_-_Potpuri

Mahmut_Shyrete_-_Potpuri.

Moj_e_mira_n_ate_shpat

Moj_fisnikeGanja

Ganja - Ender je

Ganja - Kur Humba dashurin


Ganja - Me genjeve, te genjej

Ganja - Me puthe

Ganja - Mireupafshim

Ganja - Mos me fajsoni

Ganja - S'mendoje per ty

Ganja - Shko ne dreq te mallkuar

Ganja - Sot Pranvera behet vjeshtFest RTSH


Aleksia Jani

Floriana Muca

Juliana Lekocaj

Miresida Saraci - Me duaj Gjate

Redon Makashi - Ndjenjë

Rovena Stef

Soni

Stela Risto
Xheku

Ah_moj_zemer

Digju_digju

je_e_para_dhe_e_fundit

Lamtumir

Pike ne zemer

S_sht_e_mundurZanfina


Dashnoret e Ferrarit

Dashuria

Dua te te dua

Gabimi i madhe

Gajdexhiu

Kurr S'eshte von

Luft apo paqe

Me fal

O Llokum


Urime Loqa imeXhevahiret

Kur_te_pash_lulja_bardhe

Por_si_ylli_me_bajrak

Syt_e_zi_po_ti_faliRemix

DJ Arbi - Aman Aman Party HOT!!!


DJ Arbi feat. Adelina - Ah Kasandra

DJ Arbi feat. MerY - Lean Back Remix

DJ Arbi - Candy Shop Remix HOT!!!

DJ Arbi feat. Adelina & Sean Paul -

DJ Arbi feat. Blero - Bashkë Remix

DJ Arbi feat. Xheza - Luj Qiko Luj

DJ Arbi feat. Zyber Avdiu & Adelina - Kush Po Lun Remix


DJ Lia One (Kosovë) feat. DJ Arbi & Nusret M. - E Imja Je Rmx

Tingulli 3 feat. Kelis, B2K, Wu-Tang &Te vjetra folklorike

· Asan Faslia-1

· Asan Faslia-2


· Asan Faslia-3

· isuf Aga

· Kenga Ajshes1

· Kenga Ajshes 2

· Kënga e Ajshes


· Kënga e Maries

· Kenga e Mrikes

· Kenga Ndue Pjetrit

· Kenga Ndue Pjetrit 1

· Qor Ilazi


· Selman Kadria

· Aziz KelmenditViolete Kukaj-Retkoceri

O vjeherr me faleDownload

ManushaqeDownload


Nusja joneDownload

Ike shkoveDownload

Mora rrugen per JanineDownload

Erdhe BajramiDownload

CupezeDownload

Te vogel te deshaDownload


Qaje MaroDownload

Ja Korqare ja hiq fareDownload

Ti je jetaDownloadAferdita Demaku - Live 2004

Aferdita Demaku - Potpuria 1Download

Aferdita Demaku - Potpuria 4Download


Aferdita Demaku - Potpuria 2Download

Aferdita Demaku - Potpuria 3DownloadKenge e Valle per disponimin tuaj

Fato Fato - Kenge e valle per disponimin tuajDownload

Instrumentale_3 - Kenge e valle per disponimin tuajDownload

Lujma lujma oj doren e holl - Kenge e valle per disponimin tuajDownload


Kur e lujm na Shoten - Kenge e valle per disponimin tuajDownload

Era Kajranfil - Kenge e valle per disponimin tuajDownload

Instrumentale - Kenge e valle per disponimin tuajDownload

Instrumentale - edhe nji Qoqek - Kenge e valle per disponimin tuajDownload

Instrumentale_1 - Kenge e valle per disponimin tuajDownload

Instrumentale - Kenge e valle per disponimin tuajDownload


Dasem t`madhe sonte kemi - Kenge e valle per disponimin tuajDownload Instrumentale_4 - Kenge e valle per disponimin tuajDownload

Hajde me shuplak - Kenge e valle per disponimin tuajDownload Instrumentale_2 - Kenge e valle per disponimin tuajDownload

Live - Bekimi - Kenge e valle per disponimin tuajDownloadBekimi dhe Muhameti - Bolero 2004

02 Bekim & Muhamet Gjakova & Grupi Triola - Tallava ne Bolero 2004Download 06 Bekim & Muhamet Gjakova & Grupi Triola - Tallava ne Bolero 2004Download 03 Bekim & Muhamet Gjakova & Grupi Triola - Tallava ne Bolero 2004Download 04 Bekim & Muhamet Gjakova & Grupi Triola - Tallava ne Bolero 2004Download 01 Bekim & Muhamet Gjakova & Grupi Triola - Tallava ne Bolero 2004Download
Adelina Thaqi - Nje here ne jete

Mos harroDownload

Kur hana del...Download

ShkoDownload

Jeto ne AvantureDownload

S`mundem meDownload


Nje here ne nateDownload

Je vetem tiDownload

Hyjnesha joteDownload

Pres nje qastDownloadEda Zari - Statement

01 - My bijousDownload


10 - PikalosheDownload

02 - Amazing AgeDownload

05 - Tribute to 'Cobani'Download

04 - Beng BengDownload

03 - ZanatDownloadMarjana Shakaj - Fluturoj dallendyshe


Marjana Shakaj - A thu ka pranvere per muDownload

Marjana Shakaj - Ti nuk ke zemerDownload

Marjana Shakaj - Cka szezaDownload

Marjana Shakaj - Ndal tupanetDownload

Marjana Shakaj - Ti moj lule e malsiseDownload

Marjana Shakaj - Fluturoj dallendysheDownload


Marjana Shakaj - Ne zemer kam nje dertDownload

Marjana Shakaj - Ani n bahqe dalDownload

Marjana Shakaj - Cajin kur ta pishDownload

Marjana Shakaj - Do ta kallim dushkunDownload

Marjana Shakaj - Cka ka gurbetqariDownload

Marjana Shakaj - Nuk jetohet veq me fjalDownload
Hitet e Maratones-3 2003

Eranda Libohova - Kenge gurbetiDownload

West said family - As e vogel as e madheDownload

Ingrid Lushi - XhamadaniDownload

Vio dhe Darda - Vetulla ime gajtanliDownload

Qaj maro qaj moj bijeDownload


Kallma cigarenDownload

Suela Kalaj - Dua sa te duaDownload

Adhurim Demiraj - Do mar ciften do dal per gjahDownload

Orinda dhe Soni - Xhan xhanDownload

Pese + - Sy jeshileDownload

Fjolla Krasniqi - Dy vjetDownload


Mustafa Ymeri - Bihen tre dahireDownload

Mefaret Laza - Cela mezaniDownload

Eriosti dhe Migena - Lule te bukra nga tiranaDownload

Motrat Libohova - Goce shkodraneDownload

Ermali dhe Elvini - Cesht ma e bukur ne ket botDownloadZIKO Gold 2


The dreams - Nuk dua ta diDownload

Viki - Prit edhe pakDownload

Tingulli 3 - VesaDownload

Alma & Beneti - Sdua te gabojDownload

Melodics - Ti je aiDownload


Hija e jetes - Spo ma hanDownload

G3 - Cool, babyDownload

Rrufeja feat.202 & Don Pizhi - Tri idejaDownload

West side family - MessageDownload

Adelina Ismajli - Caji i daLooLit (club mix)Download
Lumja - Oh djalo oh

Lumja - Hyni ne valleDownload

Lumja - TallavaDownload

Lumja - Do ta kalliDownload

Lumja - XhemileDownload

Lumja - Njemije lutjeDownload


Lumja - Rrotullo me gishtDownload

Lumja - Ti pa mu un pa tyDownload

Lumja - Oh djalo ohDownload

Lumja - O shpirt o shpirtDownload

Lumja - Luje vallen veleshtareDownload

Lumja - Shko vazhdo jetenDownload


Lumja - Marim nuseDownloadAfrim Muqiqi - Me Qiftelia

Afrim Muqiqi - 16 - Track 16Download

Afrim Muqiqi - 06 - Track 6Download

Afrim Muqiqi - 15 - Track 15Download

Afrim Muqiqi - 08 - Track 8Download


Afrim Muqiqi - 05 - Track 5Download

Afrim Muqiqi - 12 - Track 12Download

Afrim Muqiqi - 14 - Track 14Download

Afrim Muqiqi - 02 - Track 2Download

Afrim Muqiqi - 11 - Track 11Download

Afrim Muqiqi - 10 - Track 10Download


Afrim Muqiqi - 04 - Track 4Download

Afrim Muqiqi - 07 - Track 7Download

Afrim Muqiqi - 01 - Track 1Download

Afrim Muqiqi - 09 - Track 9Download

Afrim Muqiqi - 03 - Track 3Download

Afrim Muqiqi - 17 - Track 17Download


Afrim Muqiqi - 13 - Track 13DownloadGili - Aktore e Perkyer

Gili - Udhet e miaDownload

Gili - Meshkujt jan njesojDownload

Gili - Para se te ndahemiDownload

Gili - QyqarDownload


Gili - Viva KosovaDownload

Gili - KemishaDownload

Gili - Edhe pa ty u knaqaDownload

Gili - Aktore e perkryerDownload

Gili - Mos ma shemto lirineDownload

Gili - Mire jamDownload
Mimoza Mustafa - Sadist

Ende presDownload

Mbretereshe e dhembjesDownload

Mi fal syte e tuDownload

Harroje frikenDownload

SirenaDownload


E para e haremitDownload

Lule MimozeDownload

Sdua veq fjaleDownload

Merrma enderrenDownload

LakmitarDownload

SadistDownload


Digju bote pa tyDownloadLumja dhe Anjeza LIVE

13 Hajde hajdeDownload

08 Moj mihaneDownload

07 E ti moj qikDownload

11 N mngjesDownload


14 Ka me t vraDownload

04 Esmere moj esmereDownload

12 Jam jetimDownload

01 Lujma lujma dornDownload

06 T'kisha me u ba fluturDownload

05 E ka syzezaDownload


03 Dikur Zadja ish martuDownload

02 Hajde me shuplakDownload

10 Edhe ket pranverDownload

09 Hajde lis me rremaDownloadArjeta

Arjeta - oh mergimDownload


Arjeta - JETIMDownload

Arjeta - eja eja tiDownload

Arjeta - KTHEHUDownload

Arjeta - emri yt me rri ne gojDownload

Arjeta - teper xhelozDownloadVjollca Luka - Sy te lotuar


Vjollca Luka - Ani moj e miraDownload

Vjollca Luka - Hajde lujna deri ne sabahDownload

Vjollca Luka - Me e bukura shkodraneDownload

Vjollca Luka - Dashuria shuhetDownload

Vjollca Luka - Kur te pashe more djalDownload

Vjollca Luka - Xhamadani kuq si gjakuDownload


Vjollca Luka - Djale becariDownload

Vjollca Luka - PadishahDownload

Vjollca Luka - vec per nje njeriDownload

Vjollca Luka - Dy sy te lotuarDownloadVllezrit Aliu

Vllezrit Aliu - Oh...mori naneDownload


Vllezrit Aliu - Dy shkupjanaliDownload

Vllezrit Aliu - Pa mu si jetonDownload

Vllezrit Aliu - Ata sy si harojDownload

Vllezrit Aliu - Letra e pareDownload

Vllezrit Aliu - Pa ty jeta ska kuptimDownload

Vllezrit Aliu - Ura e takimitDownload


Vllezrit Aliu - Nje lule me qeli n`zemerDownload

Vllezrit Aliu - Mere vallenDownloadWest side family

02_WESTSIDEFAMILY-jetashkonDownload

10_WESTSIDEFAMILY-tik-taktingujtejetesDownload

04_WESTSIDEFAMILY-tironaDownload


06_WESTSIDEFAMILY-epizodDownload

08_WESTSIDEFAMILY-nehapattuaDownload

05_WESTSIDEFAMILY-deluzionDownload

09_WESTSIDEFAMILY-egjithebotajemidyDownload

11_WESTSIDEFAMILY-imazhiisajDownload

03_WESTSIDEFAMILY-asevogelasemadheDownload


01_WESTSIDEFAMILY-introDownload

07_WESTSIDEFAMILY-mesazhDownload2 po 2

2PO2 - Track 3Download

2PO2 - Track 7Download

2PO2 - Track 4Download


2PO2 - Track 1Download

2PO2 - Track 12Download

2PO2 - Track 2Download

2PO2 - Track 11Download

2PO2 - Track 6Download

2PO2 - Track 5Download


2PO2 - Track 10Download

2PO2 - Track 9Download

2PO2 - Track 8DownloadRomantikU

RomantikU- MuRMuRiMaDownload

RomantikU- Kam Nje MerziDownload


RomantikU- Jam Shum i RiDownload

RomantikU- KryeLartesiaDownload

RomantikU- Vendi im trandofilDownloadMentor Kurtishi

Mentor Kurtishi - 6Download

Mentor Kurtishi - 4Download


Mentor Kurtishi - 2Download

Mentor Kurtishi - 1Download

Mentor Kurtishi - 3Download

Mentor Kurtishi - 5Download

Mentor Kurtishi - 7DownloadShkurte Fejza


Nusja jone gjithe lezetDownload

Vajzat e PrishtinesDownload

KengetaresDownload

Manushaqe, bukuriDownload

VeleshtareDownload

Potpuri_2Download


Sa mbas dore me ke leneDownload

Bajram CurriDownload

Potpuri_1Download

Behu hazer bijeDownloadHitet e Maratones-1 2003

Titel 12Download


Titel 07Download

Titel 14Download

Titel 06Download

Titel 15Download

Titel 10Download

Titel 13Download


Titel 03Download

Titel 04Download

Titel 05Download

Titel 16Download

Titel 11Download

Titel 08Download


Titel 01Download

Titel 02Download

Titel 09Download

Titel 12Download

Titel 07Download

Titel 14Download


Titel 06Download

Titel 15Download

Titel 10Download

Titel 13Download

Titel 03Download

Titel 04Download


Titel 05Download

Titel 16Download

Titel 11Download

Titel 08Download

Titel 01Download

Titel 02Download


Titel 09DownloadSabri Fejzullahu - Nuk i dua bardhesite

Sabri Fejzullahu - Gurgullima e dashuriseDownload

Sabri Fejzullahu - Ku je KosoveDownload

Sabri Fejzullahu - Letrat e mijaDownload

Sabri Fejzullahu - Lot tu befshaDownload


Sabri Fejzullahu - Shpirti magjiDownload

Sabri Fejzullahu - Nuk i dua bardhesitDownload

Sabri Fejzullahu - KujtimetDownload

Sabri Fejzullahu - Qika e ulpijanesDownload

Sabri Fejzullahu - Po te pre qe njemije vjetDownloadRovena Dilo - Ante


Rovena Dilo - Ante i tokes simeDownload

Rovena Dilo - Kam nje breg ne zemerDownload

Rovena Dilo - Bota e madhe eshte me tyDownload

Rovena Dilo - Per nje cast me ndali zemraDownload

Rovena Dilo - Fjale te pergjithshmeDownload

Rovena Dilo - Strangers in the nightDownload


Rovena Dilo - DashuriaDownload

Rovena Dilo - Erdhi Pridhi shkriu boraDownload

Rovena Dilo - Jeta eshte e shenjteDownload

Rovena Dilo - Hape qiellin per muaDownload

Rovena Dilo - AntinastradamusDownload

Rovena Dilo - Ne shkoder te vishDownload
Mihrije Braha - Eja

Mihrije Braha - Qeshu djaloDownload

Mihrije Braha - Nga endrra ne enderrDownload

Mihrije Braha - Dashuria e burgosurDownload

Mihrije Braha - Endrra imeDownload

Mihrije Braha - Eja beka MIXDownload


Mihrije Braha - 1000 vjet vetmiDownload

Mihrije Braha - Moje e miraDownload

Mihrije Braha - NostalgjiaDownload

Mihrije Braha - EjaDownload

Mihrije Braha - ZemerguriDownload

Mihrije Braha - Kam ra ne dashuriDownload


Mihrije Braha - LazdroniDownload

Mihrije Braha - IshaDownloadCORONA - Kenge qe s`harohen 2

Corona - Do vij, do vijDownload

Corona - Mora KitarenDownload

Corona - Isha vetem tuj menduDownload


Corona - VeleshtareDownload

Corona - Rroka MandolinenDownload

Corona - Dy lot me pikojneDownload

Corona - Ne bankat shkolloreDownload

Corona - Qaj Kitarja ImeDownload

Corona - Kenges se vjeterDownload


Corona - DukaneDownloadSelami Kolonja - Do vi

Selami Kolonja - Folme mojDownload

Selami Kolonja - BukuriDownload

Selami Kolonja - SyzezaDownload

Selami Kolonja - Nje gersheteDownload


Selami Kolonja - Me thire ne emerDownload

Selami Kolonja - JaninesDownload

Selami Kolonja - Gugu ftuaDownload

Selami Kolonja - Vajto bote me neDownload

Selami Kolonja - Loton QyqjaDownload

Selami Kolonja - PocariDownload


Selami Kolonja - Kerkoj nje ze femijeDownload

Selami Kolonja - Ballada per MotrenDownload

Selami Kolonja - PerendesheDownload

Selami Kolonja - Te percollenDownloadSefe Duraj - Pa ty

M'ke mashtruarDownload


E vetmuar mbeteDownload

Nese me doDownload

Nisja e pareDownload

Pa TyDownload

Me mungonDownload

Larg do te jeshDownload


Do te fejojDownload

Kam gabuDownload8 Mrekullite e Kenges

Dani - Raki e LoteDownload

Ganja - Veq ta dishDownload

Lori - Mrekullia e teteDownload


Gili - Kur mbaroi filmiDownload

Nazife Bunjaku - Per InatDownload

Sinan Vllasaliu - Boll maDownload

Xhevat Sadiku - BingoDownload

Malesori - Zoteri pareliDownloadJehona DANCE


09 - Track 9Download

01 - Adelina-Tingulli3Download

07 - Track 7Download

05 - Track 5Download

02 - Track 2Download

04 - Track 4Download


03 - Track 3Download

10 - Track 10Download

08 - Track 8Download

06 - Track 6Download